MENU

PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

PRATİK LİNKLER

HAVA DURUMU

SİTE SAYACI


Ziyaretçi Sayımız: 54695

  HAKKIMIZDA


 Alper Kuş (Ortak, Denetçi)

1957 yılında Gölcük’de doğmuştur. 1975 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nden, 1979 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1980 tarihinde Maliye Bakanlığı Teftiş Kurulu’na girmiş, 1983 tarihinde Maliye Müfettişi olmuş, 1990 tarihinde Maliye Başmüfettişi olmuştur. 1994 ile 1997 tarihleri arasında İstanbul Defterdarlığı görevinde bulunmuştur. 1997 tarihinde Londra Büyükelçiliği Maliye Müşavir Yardımcılığı görevine atanmıştır. 2000-2001 döneminde Maliye Baş Müfettişliği görevinde, 2001 yılında, EGS Holding yönetim kurulu üyeliği görevinde, 2002 yılında Demir Leasing Genel Müdürlüğü görevinde bulunmuştur. 2003-2012 yılları arasında Ongun YMM A.Ş. Ortağı olarak 2013-2015 yıllarında ise Denge Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. Ortağı olarak Yeminli Mali Müşavir ve yönetici olarak çalışmıştır. 2013 yılında bağımsız denetçi olmuştur. Evli olup iyi derecede ingilizce bilmektedir.

 İletişim: alperkus@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Azmi Demirci (Ortak, Sorumlu Denetçi)

Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanı olarak 1987 yılında iş hayatına başlayan Azmi DEMİRCİ, Baş Hesap Uzmanı unvanıyla yürüttüğü kamusal denetim çalışmalarından sonra Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü’nde Daire Başkanı olarak görev almış, daha sonra da Vergi Denetim Kurulu’nda (Büyük Mükellefler İnceleme Grubu’nda) Başmüfettiş olarak çalışmak suretiyle, 26 yıl kamuda hizmet vermiştir. 1996 yılında Maliye Bakanlığı tarafından gönderildiği ABD’de 1 yıl süreyle “Dünya Vergi Yargı Sistemleri” konusunda çalışmalar yapmıştır. Yaklaşım, Vergi Dünyası ve Lebib Yalkın dergilerinde yayınlanmış 60’ın üzerinde mesleki makalesi ve Maliye Hesap Uzmanları Derneği tarafından yayınlanan “Bireysel Emeklilik Sistemi” konulu kitap çalışması ile “Dünya Yargı Sistemleri” ve “Verginin Yansıması; Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, KDV’de Yansıma” konularında etütleri mevcuttur. 2004-2005  döneminde Maliye Hesap Uzmanları Derneği, Dernek Başkanlığı görevini yürütmüştür. 2018 yılında İstanbul Yöntem Bağımsız Denetim A.Ş. sorumlu denetçisi ve ortağı olmuştur. Ankara   Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümü ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Azmi DEMİRCİ Yeminli  Mali Müşavir (YMM) ve  Bağımsız Denetçi unvan ve yetkilerine sahiptir.

 İletişim: azmidemirci@istybd.com           

                                                                          

                                                     

 

 

 

Mustafa Muammer Bilsel (Sorumlu Denetçi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
1952 yılında Manisa’da doğdu. 1974 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Pamukbank T.A.Ş teftiş kurulu,  Fruko  Tamek A.Ş ( Pepsi ), Demirören Şirketler Grubu Teftiş Kurulu ve diğer Grup şirketlerinde görev yaptı. 1985 yılında Mali Müşavirlik ofisi kurarak serbest çalışmaya başladı. 1997 yılında Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatını aldı. 2013 yılında bağımsız denetçi oldu. Istanbul Yöntem Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi ortağıdır. Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği Üyesidir. İyi derecede ingilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İletişim: muammerbilsel@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mazlum Akyol (Ortak, Sorumlu Denetçi)
1951 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra Eskişehir İktisadi Ticari İlimler Akademisi'nden mezun oldu. 1970 yılında Maliye Bakanlığı Taşra Teşkilatı’nda başladığı görevinde, teşkilatın memuriyetten müdürlüğe kadar çeşitli kademelerinde görev aldı. Beşiktaş, Üsküdar, Mercan ve Dış Ticaret Vergi Dairelerinde müdürlük yaptı. En son İstanbul’da Vergi Dairesi Müdürlüğü görevinde iken 1995 yılında emeklilik süresinin tamamlanması nedeniyle emekliye ayrıldı. 1998 yılından bu yana Yeminli Mali Müşavir olarak faaliyette bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

İletişim: mazlumakyol@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Ali Gün (Vergi Danışmanı, E. Vergi Dairesi Müdürü)

1949 yılında Adana'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Adana'da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi. 1972 yılında yoklama memuru olarak girdiği Maliye Teşkilatı’nda sırasıyla gelir şefi, müdür yardımcısı ve müdür olarak görev yaptı. İstanbul’da sırasıyla Ataköy, Karaköy, Kocasinan, Hocapaşa ve Beşiktaş vergi dairelerinde 11 yıl süreyle müdür olarak görev yaptıktan sonra 1998 yılında emekliye ayrıldı. Vergi uyuşmazlıkları, çözümsüzlükler, vergi davaları ve KDV iadeleri   konusunda hem şirketimize hem de diğer kuruluşlara  danışmanlık hizmeti vermektedir.

İletişim: mehmetaligun@istybd.com

 

                                    

 

 

 

 

 

Ersin Yaşar (Ortak,Sorumlu Denetçi)

1974 yılında Tunceli' de doğdu.2000 yılında Celal Bayar Üniversitesi İİBF Maliye bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatını aldı. 2015 yılında Bağımsız Denetçi ruhsatını aldı. 2004 yılından beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyette bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

İletişim: ersinyasar@istybd.com

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reşat Başel (Ortak, Denetçi)

1963 yılında Sivas’da doğdu. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nden mezun oldu. 1986 ile 1990 yılları arasında Yapı Kredi Bankası Teftiş Kurulu’nda çalıştı. 1990 yılından 2005 yılına kadar Family Finans Kurumu’nda Müfettiş ve Mali İşler Müdürü olarak görev yaptı. 2005 yılından beri Türkiye Basketbol Federasyonu Mali ve İdari İşler Direktörü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2013 tarihinde bağımsız denetçi belgesini almıştır. İyi derecede ingilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

İletişim: resatbasel@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Yusuf Barış Bilsel (Denetçi, Yönetim Kurulu Başkanı)
1983 yılında İstanbul’da doğdu. Orta okul ve lise eğitimini 1994-2002 yılları arasında Saint Benoit Fransız Lisesi’nde tamamladı. 2007 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2007-2008 yılları arasında Manchester Business School’da Muhasebe ve Finans üzerine yüksek lisans eğitimi gördü. 2008-2009 yılıları arasında BDO Baylan şirketinde asistan denetçi olarak görev aldı. 2009-2014 yılları arasında çalıştığı KPMG Türkiye İstanbul ofisinden denetim müdürü olarak ayrıldı. KPMG ve BDO Baylan kariyerinde TAV Yatırım Holding, Filli Boya, Dünya Göz Hastaneleri, Indesit Ariston Beyaz Eşya, Onur Air, Doğuş İnşaat, Koray İnşaat ve Çalık Holding gibi şirketlerin denetim ekiplerinde görev yaptı. 2014 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik, 2017 yılında bağımsız denetçilik belgelerini aldı. 2014-2016 yılları arasında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Finans Bölümü / Controlling Departmanı’nda yurtdışı operasyonlardan sorumlu kıdemli finans kontrolörü olarak görev yaptı. Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği Üyesidir. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli  ve bir çocuk babasıdır.

İletişim: barisbilsel@istybd.com 

 

  

 

 

 

 

Kazım Toyran (Ortak, Denetçi)
1973 yılında Tokat’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Samsun’da tamamladı. 1998 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. 1995-2000 yılları arasında Maliye Bakanlığı’nda çeşitli görevlerde bulundu. Maliye Bakanlığı’ndan sonra 5 yıl boyunca SPK lisanslı denetim firmalarında denetim müdürü olarak görev yaptı. 2005 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını aldı. Evli ve bir çocuk babasıdır.

İletişim: kazimtoyran@istybd.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Hava Arzu Köseoğlu (Ortak, Sorumlu Denetçi)
1968 yılında Sapanca’da doğdu. 1985 yılında Kadıköy Lisesi’nden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümü’nü bitirdi. 2000 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesini aldı. 1986-2003 yılları arasında özel sektörde muhasebe ve finans müdürü olarak görev yaptı. 2003 yılından beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır.

İletişim: arzukoseoglu@istybd.com

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Süleyman Kibar (Ortak, Denetçi)
1966 yılında Rize’de doğdu. Öğrenimini Kadıköy Atatürk Ortaokulu’nda ve İkizdere Lisesi’nde tamamladı. 1990 yılında Anadolu   Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1998 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını aldı. 2013 yılında bağımsız denetçi oldu. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim: suleymankibar@istybd.com

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Metin Özdemir (Ortak, Denetçi)
1964 yılında İstanbul’da doğdu. Küçükçekmece Lisesi’ni bitirdi. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun   oldu. 1988-2007 yılları arasında çeşitli özel sektör firmalarında Mali İşler Müdürlüğü yaptı. 2007 yılından beri M Freight Group   Mega Trans Uluslararası Taşımacılık Şirketi’nde Mali İşler Müdürlüğü yapmaktadır. İyi derecede fransızca bilmektedir. Evli ve bir   çocuk babasıdır.

İletişim: metinozdemir@istybd.com
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Ali Karaca (Ortak, Denetçi)
1964 yılında İstanbul’da doğdu. 1986 yılından beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim: mehmetalikaraca@istybd.com


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Haluk Aksu (Ortak, Denetçi )
1974 yılında İstanbul’da doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olup, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Anabilim Dalı Maliye Teorisi Bilim Dalı’nda “Kayıt Dışı Ekonomi ve Enflasyon İlişkisi: Türkiye Örneği” konulu tez çalışmasına devam etmektedir. Bayer Türk A.Ş.’de muhasebe stajını tamamladıktan sonra Toprak Holding A.Ş.’de muhasebe personeli olarak çalıştı. 1994 – 2003 yılları arasında denizcilik ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Kalkavan & Tatlıcı ortaklığına bağlı grup şirketlerinde Muhasebe Personeli, Muhasebe ve Personel Müdürü olarak görev aldı. 2004 – 2011 yılları arasında İstanbul Yöntem Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nde denetçi olarak çalıştıktan sonra 2011 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak bağımsız çalışmaya başladı. 2016-2019 yılları TÜRMOB Delegesi ve Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği Üyesidir. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır. 2018 yılında Bağımsız Denetçilik Belgesini almıştır.

İletişim: halukaksu@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nusret Berhan Ballıoğlu (Ortak, Denetçi)

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Su Ürünleri Bölümünü bitirdikten sonra  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2000-2006 yılları arasında Sigortacılık Sektöründe çalıştı. 2008- 2018 yılları arasında İstanbul Yöntem Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nde denetçi olarak çalıştı. 2011 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesini aldı.2018 yılından  itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak bağımsız çalışmaya başladı.2019 yılında bağımsız denetçilik belgelesini  aldı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

İletişim: berhanballioglu@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nevzat Olgun (Ortak, Denetçi Yardımcısı)
1978 yılında Sinop’ta doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Serbest Muhasebeci  Mali   Müşavir unvanına sahiptir. 1994-2002 yılları arasında gıda sektöründe faaliyet gösteren Seyran Pastaneleri San.Tic.Ltd.Şti.’nde Ticaret Lisesi stajını tamamladıktan sonra aynı şirkette Muhasebe ve Finans Sorumlusu olarak çalıştı. 2003-2012 yılları arasında  İstanbul Yöntem Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nde denetçi olarak görev yapmış olup, 2012 yılından beri Serbest  Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim: nevzatolgun@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tamer Kınabaş (Ortak, Denetçi Yardımcısı)
1980 yılında Bursa’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari  Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Çeşitli çok uluslu özel sektör firmalarında ve bağımsız denetim firmalarının    muhasebe departmanlarında görev aldı. 2016 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını aldı. İyi derecede ingilizce  bilmektedir.


İletişim: tamerkinabas@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 Kadir Kılıç (Ortak, Denetçi Yardımcısı)
1980 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğretimini İstanbul'da tamamladı. Anadolu üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Muhasebe hayatına 1999 yılında Office SMMM Ltd.Şti.'de başladı. Özel sektörde çeşitli firmalarda muhasebe müdür yardımcılığı ve muhasebe müdürlüğü görevleri yaptı. 2016 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını aldı. Evli ve bir çocuk babasıdır.


İletişim: kadirkilic@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Cengiz Yükkaldıran (Denetçi Yardımcısı)
1990 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk ve Orta öğretimini İzmir’de tamamladı. 2009 yılında İstanbul Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2016 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. 2008 yılında Boğaziçi SMMM ve Bağımsız Denetim Limited Şirketi’nde Lise Stajyerliğini tamamladı. 2009-2012 yılları arasında Ulusal Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nde denetçi asistanı olarak çalıştı. 2013-2015 yılları arasında Ufuk Kayıkçı Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi’nde KDV İade departmanında çalıştı. 2015 yılından bu yana İstanbul Yöntem Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nde denetçi yardımcısı olarak çalışmaya devam etmektedir. 

İletişim: cengizyukkaldiran@istybd.com

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ali Baran Akın (Denetçi Yardımcısı)
1991  yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseyi Maçka Akif Tuncel Anadolu Teknik Lisesinde okumuştur. Gedik Meslek Yüksek Okulundan mezun olmuş , eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır.  2018 yılında İstanbul Yöntem Bağımsız Denetim Şirketi kadrosuna denetim asistanı olarak katılmıştır. 

İletişim: alibaran@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gülay Kılıçalp Aymaz (Denetçi Yardımcısı)

1979’ da İstanbul’ da doğdu. Trakya Üniversitesi Pazarlama Bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.1999-2003 yılları arasında REYSAŞ Sanatsal Gösteri Merkezi ve Turizm A.Ş (Mydonose Showland)’de Müşteri İlişkileri Sorumlusu olarak görev aldı.2003-2004 ‘de Barcode İletişim ve Reklam Ajansında bir dans topluluğunun Satış ve Organizasyon Sorumlusu olarak, 2004-2008 yılları arasında Sağlık sektöründe Pazar Araştırması yapan Cegedim Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri Tic.A.Ş.’ de Veri Tabanı ve Operasyon Sorumlusu olarak görev aldı. Ekim 2018’ den bu yana İstanbul Yöntem Bağımsız Denetim A.Ş’ de Yardımcı Denetçi olarak çalışmaktadır.

İletişim: gulayaymaz@istybd.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Süheyl Keskin (Avukat, Hukuk Müşaviri)
1983 yılında İstanbul’da doğdu. Orta okul ve lise eğitimini 1994-2002 yılları arasında Saint Benoit Fransız Lisesi’nde tamamladı. 2009 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2008-2009 yılları arasında Cailliau&Çolakel Hukuk Bürosu’nda üniversite eğitimi esnasında stajyer olarak görev yaptı. 2009-2011 yılları arasında Karakoç Hukuk ve Danışmanlık firmasında resmi avukat stajyeri olarak görev aldı. İlgili hukuk bürolarında özellikle ticaret hukuku alanı ve davalar konularında görevlerini sürdürdü. 2012 yılında Süheyl Keskin Hukuk Bürosu’nu kurdu. 2013 yılından itibaren ise Av. Reyhan Alptekin ile birlikte Keskin&Alptekin hukuk bürosunun ortağı olarak İstanbul’da hukuki faaliyetlerini sürdürmektedir. Av. Süheyl Keskin, şirketler hukuku, vergi hukuku, idare hukuku, gayrimenkul hukuku, sözleşmeler hukuku, dava takibi ve iş hukuku alanlarında müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. İstanbul Barosu’na üyedir. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.   

İletişim: suheyl.keskin@keskinalptekin.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ata Orçun Eryılmaz (Avukat, Hukuk Müşaviri)
1983 yılında Bursa’da doğmuştur. Orta okul ve lise eğitimini 1994-2001 yılları arasında İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’nde tamamlamıştır. 2007 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2007-2014 yılları arasında Av. Ender Koç’un ortağı olduğu Koç Hukuk Bürosu’nda öncelikle stajyer avukat, akabinde avukat olarak görev yapmıştır. Koç Hukuk Bürosu’nda özellikle şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, ticaret hukuku ve birleşme & devralmalar alanlarında görevlerini sürdürmüştür. 2014-2015 yılları arasında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Hukuk Departmanı’nda kıdemli ticari hukuk işleri avukatı olarak Turkcell yönetim kurulu ve yurt dışı iştiraklerini ilgilendiren işlerde görev yapmıştır. Akabinde 2015-2017 yılları arasında JTI Tütün Ürünleri Pazarlama A.Ş.’de hukuk müdürü olarak görev yapmıştır. 2017 yılından itibaren ise Eryılmaz Hukuk Bürosu adıyla kendi ofisini kurarak serbest avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Av. Ata Orçun Eryılmaz; şirketler ve ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, kişisel verilerin korunması hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku ve dava takibi alanlarında müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. İzmir Barosu’na üyedir. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

İletişim: orcun@eryilmazlaw.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Murat Ak  (Avukat, Hukuk Müşaviri)
1977 yılında Burdur’da doğdu. Orta ve lise eğitimini Burdur Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılından bu yana İstanbul Barosuna Kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. Başta Ticaret Hukuku, İdari ve Vergi davaları ile Gayrimenkul alanlarındaki uyuşmazlıklarda hukuki faaliyetlerini sürdürmektedir. Av. Murat AK, hem şirketimize hem de diğer kuruluşlara şirket danışmanlığı, kamu kurumları ile olan uyuşmazlıklar, ticari uyuşmazlıklar, vergi hukuku, idare hukuku, gayrimenkul hukuku alanlarında müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. İngilizce ve Almanca bilmektedir 

İletişim: avmuratak@hotmail.com